RESCUERXx™

Revoluční záchrana pro oslabené a poškozené nehty

 

RESCUERXx™ je vysoce účinná péče o nehty na bázi keratinových proteinů a hydratačního jojobového oleje.  Rozpuštěné keratinové bílkoviny obsažené v RESCUERRXx™ se váží na přírodní nehet a tím podporují posílení nehtového lůžka a tím pádem celého nehtu.

Jojobový olej napomáhá pronikání všech složek do nehtu, čímž zajišťuje výživu nehtové ploténky a okolní kůžičky a zároveň podporuje hydrataci. Olej ze sladkých mandlí pak hydratuje pokožku a dodává RESCUERXx™ příjemnou vůni.

Pro dosažení nejlepších výsledků v péči o nehty je doporučeno aplikovat RESCUERXx™ na nehty dvakrát denně po dobu až 4 týdnů. Lehce vmasírujte do celého nehtu, včetně volného okraje a kutikuly. Výrobek před použitím protřepejte.

Po prvním týdnu 80% uživatelek zaznamenalo zlepšení nehtu a pozorovalo méně bílých skvrn. Po 4 týdnech je u 80% nehtů snížena třepivost a u 73% menší štěpivost.

O tom, že je CND RESCUERXx™ převratným výrobkem v péči o nehty, svědčí i fakt, že v roce 2015 získal na veletrhu kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY Prague prestižní ocenění ZLATÝ POHÁR za inovativní kosmetický produkt.

RESCUERXx™ je dodáván v praktickém balení se štětečkem s objemem 3,7 ml nebo 15 ml.

RescueRxx-Promo-Landing-Page 548x556 rescue_big

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *