CUCCIO

cn_prod_detail_3066 cn_prod_detail_3092 cn_prod_detail_3101

Je čistě přírodní kosmetika, pocházející z Toskánského regionu slunné Itálie. Specializuje se především na manikúru a pedikúru. CUCCIO Naturalé je zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu.

Co je manikúra CUCCIO

Jedná se o nový revoluční systém pro péči o ruce a nehty, který zajistí krásné dlouhé nehty a mladě vypadající ruce. Tento typ komplexní péče o ruce se provádí se zcela unikátními přípravky firmy CUCCIO vyrobené z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů.

O Vaše ruce pečují přírodní voňavé ingredience, jako třeba papaya, mléko a med, hroznová jadérka a levandule. Tato metoda manikúry napomáhá kvalitnímu růstu nehtů, jejich vyživení a následnému zjemnění pokožky rukou. Tento proces zahrnuje úpravu nehtů a nehtového lůžka, výživnou masku na ruce a aplikaci revitalizačního oleje.

V našem salonu Vám nabízíme lázeňskou manikuru, výhradně s produkty CUCCIO. Produkty této značky nabízíme v našem salonu k zakoupení pro použití na domácí péči o vaše ruce.

 

Komentáře jsou vypnuty.